Egypt

Egypt

Hurghada

Při hledání aktivit v Hurghadě, jako je potápění, šnorchlování a mořský rybolov, můžeme spotřebovat mnoho možností. město prosperuje s mořským životem, velkolepými korálovými útesy a malými barevnými rybími osadami, které upoutaly pozornost světa a v zimě se s bílým pískem a čistou tyrkysovou vodou staly evropskou posedlostí a jejich oblíbeným únikovým cílem. Zde je několik z mnoha míst, která můžete navštívit ve vodě i na souši ve městě Hurghada

Objevuj

Marsa Alam

Destinace Marsa Alam je považována za jedno z nejlepších míst pro potápěče na světě na jižním pobřeží Rudého moře v Egyptě. Díky jasným pískovým a křišťálovým čístým vodám v Marsa Alam vaše oblíbené cíle pro potápěče, ale také skvělé podmínky pro surfaře Kite a pro milovníky bezstarostné dovolené. Se spoustou turistů a velmi přátelských obyvatel je Marsa Alam cizím světem na egyptském území, kde si mnoho cizích rodin zvolilo místo trvalého pobytu. Bez ohledu na toto místo je správná definice ráje.

Objevuj

Sharm El-sheikh

Sharm El Sheikh je skvělou destinací, pri zimní dovolenou, kde si můžete užít náročnou, ale vzrušující túru, když vystoupáte ke chrámu Sv. Kateřiny na Sinaji. Sv. Kateřina je domovem nejuznávanějších starodávných rukopisů a náboženstvé ikony. Je to jedna z nejvíce navštěvovaných památek na Sinaji.

Objevuj