Fakultativní výlety

  • Domů
  • Fakultativní výlety

Teast

Fakultativní výlety

117 Výlet

Hurghada

Celodenní potápění v Rudém moři z Hurghády

Excellent

Vydejte se na celodenní potápění s instruktorem, který se o vás bude starat pod vodou a vše vám vysvětlí. Užijte 2 samostatné ponory ve vodách Rudého moře. Na palubě vám bude také poskytnut oběd.

Hurghada

Káhira podle sebe z Hurghády

Excellent

Objevte zázraky Káhiry na tomto celodenním výletu z Hurghády. Výlet, který vás osloví tím, že si sami zvolíte tempo prohlídky a nebudete se vázat na skupinu lidí.

Hurghada

Výlet na parasailing - dobrodružství z Hurghády

Excellent

Užijte si výjimečnou dovolenou v Hurghadě s parasailingem, kde vás připojí za člun s padákem a budete moci pozorovat krásný výhled nad Rudém moři.

Hurghada

Hammam Spa & Masáž z Hurghády

Excellent

Prožijte relaxaci během vaší dovolené s tímto výletem. Hammam je místo, kde vyzkoušíte parní lázeň, saunu a masáž cca 45 min. Bude se o vás starat profesionální personál.

Hurghada

Ostrov Orange Bay národní park šnorchlovací výlet z Hurghády

Excellent

Zažijte egyptský Karibik na ostrově Orange Bay- vydejte se plavat a šnorchlovat v křišťálově čistých vodách Rudého moře, obdivovat jeho živé korály a ryby a relaxovat na krásné bílé pláži. Oběd podáván na lodi.

Hurghada

City tour – prohlídka Hurghády

Excellent

Prozkoumejte Hurghadu na této 5 hodinové prohlídce. Objevte mešitu, kostel a přístav. Zažijte starou čtvrť El Dahar s tradiční egyptskou atmosférou, projděte se projít starým městem, prozkoumejte místní obchody a rybí trh.

Hurghada

Výlet Katamarán z Hurghády

Excellent

Ponořte se do fascinujícího podmořského světa Rudého moře na dvouhodinovou plavbu ponorkou. Plavba lodí s proskleným dnem vám umožní panoramatický výhled na barevné ryby, útesy a korály.

Hurghada

Dvoudenní výlet Asuán, Abu Simbel, Kom Ombo a Edfu z Hurghády

Excellent

Navštivte nejlepší egyptské historické destinace včetně chrámů Edfu a Kom Ombo. Objevte pískovcové struktury a starobylé poklady. Postupujte podle egyptologického průvodce a objevte to nejlepší z Asuánu a Abú Simbel.

Hurghada

Dvoudenní výlet Asuán a Abu Simbel z Hurghády

Excellent

Prohlídka Asuánu a Abu Simbelu z Hurghády. Zažijte tento výlet, který vás zavede do dob starověkého Egypta. 2 dny strávíte nezapomenutelným výletem s LM Holiday.

Hurghada

Třídenní výlet Káhira a Alexandria z Hurghády

Excellent

Vychutnejte si egyptskou krásu a navštivte nejvýznamnější místa Káhiry a Alexandrie. Během našich třidenního výletu do Káhiry a Alexandrie budete svědkem velikosti egyptské historie s návštěvou úžasných památek včetně komplexu pyramid v Gíze, egyptského muzea, citadely Qaitbay, knihovny Alexandrie.

Hurghada

Dvoudenní výlet Káhira z Hurghády

Excellent

Objevte Káhiru za dva dny na této vzrušující cestě z Hurghády . Podívejte se na egyptské muzeum, alabastrovou mešitu dále navštivte slavné pyramidy v Gíze, Sfingu a Sakkaru.

Hurghada

Výlet Káhira letecky z Hurghády

Excellent

Zažijte historii a kulturu starověkého Egypta na tomto celodenním výletu v Káhiře. Let do Káhiry je nejjednodužší způsob jak si prohlídnout památky jako je např. egyptské muzeum, pyramidy v Gíze, Sfingu a další.