Hurghada

Při hledání aktivit v Hurghadě, jako je potápění, šnorchlování a mořský rybolov, můžeme spotřebovat mnoho možností. město prosperuje s mořským životem, velkolepými korálovými útesy a malými barevnými rybími osadami, které upoutaly pozornost světa a v zimě se s bílým pískem a čistou tyrkysovou vodou staly evropskou posedlostí a jejich oblíbeným únikovým cílem. Zde je několik z mnoha míst, která můžete navštívit ve vodě i na souši ve městě Hurghada

60 Výlet

Destinace

Cena

0 EUR 20000 EUR

Celodenní potápění v Rudém moři z Hurghády

Vydejte se na celodenní potápění s instruktorem, který se o vás bude starat pod vodou a vše vám vysvětlí. Užijte 2 samostatné ponory ve vodách Rudého moře. Na palubě vám bude také poskytnut oběd.

Doba trvání:  8 Hodina / s
Z

Káhira podle sebe z Hurghády

Objevte zázraky Káhiry na tomto celodenním výletu z Hurghády. Výlet, který vás osloví tím, že si sami zvolíte tempo prohlídky a nebudete se vázat na skupinu lidí.

Doba trvání:  20 Hodina / s
Z

Výlet na parasailing - dobrodružství z Hurghády

Užijte si výjimečnou dovolenou v Hurghadě s parasailingem, kde vás připojí za člun s padákem a budete moci pozorovat krásný výhled nad Rudém moři.

Doba trvání:  2 Hodina / s
Z

Hammam Spa & Masáž z Hurghády

Prožijte relaxaci během vaší dovolené s tímto výletem. Hammam je místo, kde vyzkoušíte parní lázeň, saunu a masáž cca 45 min. Bude se o vás starat profesionální personál.

Doba trvání:  3 Hodina / s
Z

Ostrov Orange Bay národní park šnorchlovací výlet z Hurghády

Zažijte egyptský Karibik na ostrově Orange Bay- vydejte se plavat a šnorchlovat v křišťálově čistých vodách Rudého moře, obdivovat jeho živé korály a ryby a relaxovat na krásné bílé pláži. Oběd podáván na lodi.

Doba trvání:  8 Hodina / s
Z

City tour – prohlídka Hurghády

Prozkoumejte Hurghadu na této 5 hodinové prohlídce. Objevte mešitu, kostel a přístav. Zažijte starou čtvrť El Dahar s tradiční egyptskou atmosférou, projděte se projít starým městem, prozkoumejte místní obchody a rybí trh.

Doba trvání:  5 Hodina / s
Z

Výlet Katamarán z Hurghády

Ponořte se do fascinujícího podmořského světa Rudého moře na dvouhodinovou plavbu ponorkou. Plavba lodí s proskleným dnem vám umožní panoramatický výhled na barevné ryby, útesy a korály.

Doba trvání:  3 Hodina / s
Z

Dvoudenní výlet Asuán, Abu Simbel, Kom Ombo a Edfu z Hurghády

Navštivte nejlepší egyptské historické destinace včetně chrámů Edfu a Kom Ombo. Objevte pískovcové struktury a starobylé poklady. Postupujte podle egyptologického průvodce a objevte to nejlepší z Asuánu a Abú Simbel.

Doba trvání:  2 Den / s
Z

Dvoudenní výlet Asuán a Abu Simbel z Hurghády

Prohlídka Asuánu a Abu Simbelu z Hurghády. Zažijte tento výlet, který vás zavede do dob starověkého Egypta. 2 dny strávíte nezapomenutelným výletem s LM Holiday.

Doba trvání:  2 Den / s
Z

Třídenní výlet Káhira a Alexandria z Hurghády

Vychutnejte si egyptskou krásu a navštivte nejvýznamnější místa Káhiry a Alexandrie. Během našich třidenního výletu do Káhiry a Alexandrie budete svědkem velikosti egyptské historie s návštěvou úžasných památek včetně komplexu pyramid v Gíze, egyptského muzea, citadely Qaitbay, knihovny Alexandrie.

Doba trvání:  3 Den / s
Z

Dvoudenní výlet Káhira z Hurghády

Objevte Káhiru za dva dny na této vzrušující cestě z Hurghády . Podívejte se na egyptské muzeum, alabastrovou mešitu dále navštivte slavné pyramidy v Gíze, Sfingu a Sakkaru.

Doba trvání:  2 Den / s
Z

Výlet Káhira letecky z Hurghády

Zažijte historii a kulturu starověkého Egypta na tomto celodenním výletu v Káhiře. Let do Káhiry je nejjednodužší způsob jak si prohlídnout památky jako je např. egyptské muzeum, pyramidy v Gíze, Sfingu a další.

Doba trvání:  14 Hodina / s
Z