Poznávací zájezdy - Marsa Alam

Destinace Marsa Alam je považována za jedno z nejlepších míst pro potápěče na světě na jižním pobřeží Rudého moře v Egyptě. Díky jasným pískovým a křišťálovým čístým vodám v Marsa Alam vaše oblíbené cíle pro potápěče, ale také skvělé podmínky pro surfaře Kite a pro milovníky bezstarostné dovolené. Se spoustou turistů a velmi přátelských obyvatel je Marsa Alam cizím světem na egyptském území, kde si mnoho cizích rodin zvolilo místo trvalého pobytu. Bez ohledu na toto místo je správná definice ráje.

5 Výlet

Destinace

Cena

0 EUR 20000 EUR

Z Marsa Alam: 15 denní okruh po Egyptě

Vydejte se na fantastickou cestu do země faraonů během 15denního turné po Egyptě a prozkoumejte zázraky starověkého světa, který se nachází v Egyptě. Objevte krásy Káhiry s naším egyptským itinerářem 15 dní a navštivte slavné pyramidy a sfingy. Užijte si luxusní plavbu po Nilu v údolí Nilu a objevte okouzlující atrakce ležící mezi Luxorem a Asuánem, jako je Údolí králů, chrámy Karnak a Philae a mnoho dalšího. Prožijte volné dny v Hurghadě a užijte si nejlepší mořské aktivity, jako jsou šnorchlování a potápěčské výlety. Navštivte starobylé ruiny georománské Alexandrie, jako je pevnost Qaitbay a katakomby Kom El Shoqafa. Naše 15denní turné po Egyptě je plné mnoha dobrodružství, takže si nenechte ujít příležitost a zarezervujte si nás hned teď.

Doba trvání:  15 Den / s
Z

Z Marsa Alam: 8 denní poznávací zájezd do Středního Egypta s pobytem u moře

Poznávací zájezd s návštěvou známých míst středního Egypta- El Minye ,Dandara,Abydos,Sakkara s pobytem u moře.

Doba trvání:  8 Den / s
Z

Z Marsa alam: 8 Denní Poznávací Zájezd -Plavba Po Nilu S Pobytem U Moře

Prožijte neobyčejnou dovolenou v kombinaci relaxu s historií Egypta- z Marsa alam, Luxor , Edfu , Kom Ombo a Asuan v jednom.

Doba trvání:  8 Den / s
Z

z Marsa alam: 15 Denní Poznávací Zájezd Egypt -Plavba Po Nilu S Pobytem U Moře

Památky Egypta - plavba po Nilu v kombinaci s pobytem u moře, Marsa alam , Kahira , Asuan a Luxor v jednom.

Doba trvání:  15 Den / s
Z

Z Marsa Alam:15 Dní Káhira A Plavba Po Nilu S Pobytem U Moře

Památky Egypta - plavba po Nilu v kombinaci s pobytem u moře, Hurghada , Kahira , Asuan s Luxor v jednom.

Doba trvání:  15 Den / s
Z