Marsa Alam

Destinace Marsa Alam je považována za jedno z nejlepších míst pro potápěče na světě na jižním pobřeží Rudého moře v Egyptě. Díky jasným pískovým a křišťálovým čístým vodám v Marsa Alam vaše oblíbené cíle pro potápěče, ale také skvělé podmínky pro surfaře Kite a pro milovníky bezstarostné dovolené. Se spoustou turistů a velmi přátelských obyvatel je Marsa Alam cizím světem na egyptském území, kde si mnoho cizích rodin zvolilo místo trvalého pobytu. Bez ohledu na toto místo je správná definice ráje.

47 Výlet

Destinace

Cena

0 EUR 20000 EUR

Výlet čtyřkolky s východem slunce z Marsa Alam

Užijte si nádherný východ slunce na čtyřkolkách a prozkoumejte půvabnou poušť u Marsa Alam. Naučte se, jak řídit čtyřkolku, než se vydáte přes poušť do beduínské vesnice, kde se dozvíte o místní kultuře a užijete si jízdu na velbloudu.

Doba trvání:  4 Hodina / s
Z

Dobrodružství na safari výlet Wadi El Gemal z Marsa Alam

Speciální jednodenní výlet nabízí spojení safari a prohlídky národního parku Wadi El Gemal. Vezmeme vás ze svého známého světa do neznámého, který je téměř nedotčený.

Doba trvání:  7 Hodina / s
Z

Výlet Káhira Super z Marsa Alam

Vydejte se na nezapomenutelný jednodenní výlet s návštěvou pyramid v Gíze a rozsáhlou sbírkou starožitností v egyptském muzeu v Káhiře. Další kulturní zážitek bude v místech v islámské a koptské Káhiry, citadela a mešita jsou taky na programu.

Doba trvání:  24 Hodina / s
Z

Dvoudenní výlet Asuán, Abu Simbel, Kom Ombo a Edfu z Marsa Alam

Navštivte nejlepší egyptské historické destinace včetně chrámů Edfu a Kom Ombo. Objevte pískovcové struktury a starobylé poklady. Postupujte podle egyptologického průvodce a objevte to nejlepší z Asuánu a Abú Simbel.

Doba trvání:  2 Den / s
Z

Dvoudenní výlet Luxor z Marsa Alam

Navštivte hlavní město faraonů horního Egypta na 2 dny. Ubytování ve 4* hotelu s návštěvou Karnaku, Údolí králů, Memnonovy kolosy a další.

Doba trvání:  2 Den / s
Z

Dvoudenní výlet Luxor a Asuán z Marsa alam

Dvoudenní výlet do oblíbených destinací, kde navštívíte nejvíce populární památky jako například Karnak, Údolí králů, Hatšepsut, Philae, přehradu.

Doba trvání:  2 Den / s
Z

Sataya celodenní výlet lodí a plavání s delfíny z Marsa alam

Sataya - na celodenním výletě lodí můžete plavat a šnorchlovat s delfíny v jejich přirozeném prostředí. Obdivujte mořský život Rudého moře.

Doba trvání:  12 Hodina / s
Z

Celodenní výlet Asuán a Edfu z Marsa alam

Objevte núbijskou kulturu, navštivte přehradu, chrám Philae a chrám Edfu. Vychutnejte si oběd v místní restauraci. Krásný celodenní výlet.

Doba trvání:  14 Hodina / s
Z

Dvoudenní výlet Luxor, Asuán a Abu Simbel z Marsa alam

Fantastický 2 denní výlet s návštěvou Luxoru, Asuánu a prohlídkou i Abu Simbelu. V každé destinaci navštívíte místní památky jako je například: Karnak, Údolí králů, Philé, nedokončená obelisk.

Doba trvání:  2 Den / s
Z

Výlet sea scope z Marsa alam

Podívejte se na podvodní zázraky Rudého moře, aniž byste se během tohoto polodenního polo ponorkového výletu z Marsa Alam omočili. Ideální pro cestovatele s dětmi, kteří nevědí, jak plavat, mohou návštěvníci obdivovat korálový útes, tropické ryby a další mořská zvířata z panoramatických oken v polomořské ponorce s klimatizovaným pozorovacím salonkem.

Doba trvání:  4 Hodina / s
Z

Šnorchlovací výlet na ostrovy Hamata z Marsa alam

Úžasné šnorchlovací dobrodružství na Hamatských ostrovech z Marsa Alam. Navštivte kolem 3 panenských ostrovů a objevte nedotčenou přírodu národního parku Hamata. Na programu je norchlování ve vodách kolem ostrovů, kde můžete vidět barevné ryby a korály.

Doba trvání:  12 Hodina / s
Z

Šnorchlovací výlet na Marsa Mubarak z Marsa Alam

Strávte den šnorchlováním a odpočinkem na vodě v potápěčském areálu Marsa Mubarak. Nastupte na loď z Marsa Alam a vydejte se k korálovým útesům v Rudém moři, prozkoumejte mořský život a vychutnejte si oběd formou bufetu.

Doba trvání:  9 Hodina / s
Z