Sharm El-sheikh

Sharm El Sheikh je skvělou destinací, pri zimní dovolenou, kde si můžete užít náročnou, ale vzrušující túru, když vystoupáte ke chrámu Sv. Kateřiny na Sinaji. Sv. Kateřina je domovem nejuznávanějších starodávných rukopisů a náboženstvé ikony. Je to jedna z nejvíce navštěvovaných památek na Sinaji.

23 Výlet

Destinace

Cena

0 EUR 20000 EUR

Výlet do Blue Hole přírodní bazény a laguna Dahab z Sharm El Sheikh

Celodenní výlet s návštěvou Blue Hole bazenů a laguny. Užijte si relaxační den jinde než na hotelové pláži.

Doba trvání:  10 Hodina / s
Z

Výlet na Dahab , Klášter Svaté Kateřiny a barevný kaňon Salama z Sharm El Sheikh

Navštivte řecký pravoslavný klášter sv. Kateřiny na celodenní malé skupinové prohlídce ze Šarm aš-Šajchu. Bezplatná přeprava vás z hotelu odveze do národního parku.

Doba trvání:  10 Hodina / s
Z

Výlet na Ras Mohamed z Sharm el sheikh

Užijte si tento výlet se šnorchlováním v Ras Mohammed a projeďte se ze Sharm El Sheikhu do národního parku Ras Mohamed lodí na samém konci Sinaje. Užijete si některá z nejlepších míst na šnorchlování a potápění na světě.

Doba trvání:  8 Hodina / s
Z

Výlet do Jeruzaléma z Sharm El Sheikhu

Výlet do Jeruzaléma z Sharm El Sheikhu ,Návštěva těch nejvýznamnějších památek jako je Getsemalská zahrada, Zeď nářků, křížová cesta, Golgota

Doba trvání:  20 Hodina / s
Z

Výlet Barevný kaňón, Blue hole a Dahab z Sharm El sheikhu

Safari 4 × 4 na Sinajském poloostrově, kde můžete prozkoumat nádherný barevný kaňon, když stoupáte, šplháte, slaňujete balvany a sjíždíte a protahujete se tímto nádherným labyrintem skály. Poté po lahodném obědě do Dahabu na nákupy.

Doba trvání:  12 Hodina / s
Z

Výlet do pouště buggy safari z Sharm El Sheikhu

Prozkoumejte pouště Sharm el Sheikh na našich úžasných kočárcích s písečnými dunami! Rychlejší a bezpečnější než čtyřkolka, je zde také prostor pro 2 SAT vedle sebe! Fantastický způsob, jak prozkoumat poušť a východ slunce nebo západ slunce.

Doba trvání:  4 Hodina / s
Z

Výlet ABu Galum, Blue Hole a Dahab z Sharm El Sheikhu

Ušetřete si na vyjednávání s taxikáři a návštěvníky na této úžasné safari prohlídce pouště Sinaj a Rudého moře. Projděte se na velbloudu podél pobřeží z hezkého přímořského města Dahab do národního parku Ras Abu Galum. Poté šnorchlujte legendární Blue Hole, nejznámější egyptské místo pro potápění, a pak si vychutnejte beduínský oběd. Nakonec nakupujte suvenýry ve správném Dahabu.

Doba trvání:  12 Hodina / s
Z

Výlet na čtyřkolky a jízda na velbloudech z Sharm El Sheiku

Cesta pouští v nádherném egyptském letovisku Šarm aš-Šajch s vzrušující jízdou na čtyřkolkách. Zažijte závod nad strmými dunami a vezměte si atmosféru východu nebo západu slunce v pouštní atmosféře ohromující.

Doba trvání:  3 Hodina / s
Z

Výlet na čtyřkolky – Quad Safari z Sharm El Sheikhu

Cesta pouští v nádherném egyptském letovisku Šarm aš-Šajch s vzrušující jízdou na čtyřkolkách. Zažijte závod nad strmými dunami a vezměte si atmosféru východu nebo západu slunce v pouštní atmosféře ohromující.

Doba trvání:  4 Hodina / s
Z

Výlet Super Safari z Sharm El Sheiku

Prozkoumejte egyptskou poušť s vzrušující jízdou na čtyřkolce. Žasněte nad beduínskou vesnicí, přijměte místní kulturu a projeďte se na velbloudech, abyste viděli úchvatné památky západu slunce. Užijte si umělecké formy taneční show Tanoura a Belly v beduínském táboře.večeře.

Doba trvání:  8 Hodina / s
Z

Výlet na delfíní show – delfinárium v Sharm El Sheikhu

Pokud si přehlídku mohou užít nejen děti, ale i dospělí, zažít nezapomenutelnou hodinu vycvičené představení delfínů, slibujeme úsměv na tváři dětí i dospělých. Užijte si vzrušující akrobatickou show od velmi dobře vycvičených delfínů na Středním východě a nejpřátelštějších savců na světě, to je nezapomenutelný zážitek díky programu pro zajetí - zábavu.

Doba trvání:  3 Hodina / s
Z

Výlet plavání s delfíny z Sharm El Sheiku

Klobouk může být zábavnější než plavání s delfíny. Ponořte se do celoživotního dobrodružství s delfíny, pomyslete na to, kdy jste poprvé něco udělali poprvé? Vyzkoušejte plavání s nejšťastnějšími savci na Zemi. Jedná se o delfíny, nejlepšího přítele člověka pod vodou, setkejte se s nejlepším zážitkem v životě, můžete plavat 15 nebo 30 minut, líbat, obejmout, dotknout se, zpívat a hrát si s delfíny.

Doba trvání:  3 Hodina / s
Z