Moře

Moře

Moře

29 Výlet

Hurghada

Celodenní potápění v Rudém moři z Hurghady

Excellent

Vydejte se na celodenní potápění s instruktorem, který se o vás bude starat pod vodou a vše vám vysvětlí. Užijte si 2 samostatné ponory ve vodách Rudého moře. Na palubě vám bude také poskytnut oběd.

Hurghada

Výlet na parasailing - dobrodružství z Hurghady

Excellent

Užijte si výjimečnou dovolenou v Hurghadě s parasailingem, kde vás připojí za člun s padákem a budete moci pozorovat krásný výhled na Rudé moře.

Hurghada

Ostrov Orange Bay národní park šnorchlovací výlet z Hurghady

Excellent

Zažijte egyptský Karibik na ostrově Orange Bay - vydejte se plavat a šnorchlovat v křišťálově čistých vodách Rudého moře, obdivovat jeho živé korály a ryby a relaxovat na krásné bílé pláži. Oběd podáván na lodi.

Hurghada

Večerní plavba jachtou na Rudém moři

Excellent

Užijte si nezapomenutelnou plavbu po Rudém moři na exotický ostrov Bayoud. Plavte se po magickém pouštním pobřeží a využijte příležitosti k šnorchlování mezi krásnou florou a faunou Rudého moře.

Hurghada

Super Utopia národní park šnorchlovací výlet z Hurghady

Excellent

Zažijte fascinující podmořský svět Rudého moře na tomto celodenním výletě z Hurghady. Užijte si šnorchlování mezi přírodními útesy a krásnými korály. Poté si vychutnejte fantastický výhled, na barevný svět ryb, z lodi se skleněným dnem.

Hurghada

Ostrov Utopia národní park šnorchlovací výlet z Hurghady

Excellent

Zažijte fascinující podmořský svět Rudého moře na tomto celodenním výletě z Hurghady. Užijte si šnorchlování mezi přírodními útesy.

Hurghada

Ostrov Paradise národní park šnorchlovací výlet z Hurghady

Excellent

Fantastický celodenní šnorchlovací výlet z Hurghady na ostrov Paradise. Užijte si klid a odpočiňte si na slunečné pláži nebo objevte jedinečnou rozmanitost ryb podél pobřeží.

Hurghada

Výlet Katamarán se šnorchlováním z Hurghady

Excellent

Výlet na lodi s proskleným dnem, kde můžete pozorovat podmořský svět Rudého moře.

Hurghada

Sharm El Naga pláž - šnorchlovací výlet z Hurghady

Excellent

Strávíte den v zálivu Sharm EL Naga na celodenním výletu z Hurghady. Klimatizovaný transfér vás doveze k této pláži.

Hurghada

Dolphin House plavání s delfíny a šnorchlovací výlet z Hurghady

Excellent

Celodenní výlet na otevřené moře, kde budete moci vidět delfíny, šnorchlovat a užívat si celodenní relax na lodi. Oběd je podáván na lodi.

Marsa Alam

Sataya celodenní výlet lodí a plavání s delfíny z Marsa Alam

Excellent

Sataya - na celodenním výletě lodí můžete plavat a šnorchlovat s delfíny v jejich přirozeném prostředí. Obdivujte mořský život Rudého moře.

Marsa Alam

Výlet sea scope z Marsa Alam

Excellent

Podívejte se na podvodní zázraky Rudého moře, aniž byste se během tohoto půldenního poloponorkového výletu z Marsa Alam omočili. Ideální pro cestovatele s dětmi, kteří nevědí jak plavat. Návštěvníci mohou obdivovat korálový útes, tropické ryby a další mořská zvířata z panoramatických oken v mořské poloponorce s klimatizovaným pozorovacím salonkem.